Nurkowanie w pięknym Meksyku

Meksyk to miejsce, które ma do zaoferowania piękny podwodny świat, dlatego warto byłoby się tam wybrać. Zobaczymy wtedy coś innego niż w innych zakątkach świata.

Czy nam się to spodoba? Wszystkim się podoba, dlatego my nie będziemy się tutaj wyróżniać na tle innych. Schodząc pod wodę będziemy zachwyceni tym, co tam zobaczymy i właśnie, dlatego warto nurkować. Miejscem jednym z najlepszych na świecie są Cenoty i właśnie tam podczas takiej wyprawy warto będzie zejść pod wodę. To atrakcja Półwyspu Jukatan, która zachwyca wszystkich nurków. Nurkujemy tutaj w jaskiniach i wielu nurków jest tak zachwyconych tym, co zobaczą, że nie są w stanie w ogóle tego opisać słowami.

Tutaj trzeba przylecieć i zejść pod wodę żeby się przekonać, o czym w ogóle jest mowa. Nie wszystko daje się w łatwy sposób pokazać na zdjęciach czy filmach. Widoczność w takich jaskiniach dochodzi nawet do stu metrów, a tych jaskiń jest nawet osiem tysięcy. Na tym półwyspie znajdziemy starożytne ruiny Majów czy Azteków, czyli zobaczymy historię na własne oczy.

Co otrzymamy w pakiecie?

Mamy aż sześć nurkowań, które są zgodne z programem, jaki wybraliśmy. Można liczyć na zakwaterowanie w apartamentach i to na jedenaście dni. Oczywiście mamy w cenie wliczony przelot do Meksyku i powrót do Warszawy. Na miejscu są owoce i napoje gratis. Oraz mamy przewodnik do nurkowania z uprawieniami do nurkowania w jaskiniach. Dodatkowo mamy opiekę instruktora nurkowania. Mamy też to, co najważniejsze, czyli niezapomniane wrażenia, które utkwią nam w pamięci na całe życie. Będziemy chcieli tam nurkować częściej, bo drugiego takiego miejsca na całym świecie nie znajdziemy. Jeśli kochamy nurkować w wyjątkowych miejscach to na pewno Nurkowanie na Jukatanie spełni wszystkie nasze oczekiwania. To będzie miejsce, które kochają wszyscy nurkowie, którzy się tam pojawią. Nie bez przyczyny, bo takich widoków pod wodą jak tam nie znajdziemy w żadnym innym miejscu na całym świecie. To, dlatego warto będzie się na taką wyjątkową wyprawę już teraz zapisać, bo warto.