Nerina Slash – wysokiej jakości płytki marki Opoczno

Na polskim rynku działa wiele firm, które specjalizują się w produkcji wysokiej jakości płytek ceramicznych różnego typu. Jedną z bardziej znanych marek jest Opoczno. Godnymi polecenia produktami są płytki tworzone przez firmę Opoczno. Charakteryzują się one licznymi zaletami, ze względu na które są wybierane chętnie przez wielu właścicieli domów i mieszkań. W skład oferty firmy Opoczno wchodzą różne linie produktowe. Jedną z godnych polecenia jest linia znana jako Nerina Slash. Spełniają one rygorystyczne wymagania z zakresu jakości, trwałości, funkcjonalności i estetyki.

Najważniejsze cechy i atuty płytek Nerina Slash

Jeśli chodzi o kolekcję Nerina Slash to zaliczają się do niej wysokiej jakości płytki nadające się do użytkowania zarówno na podłogach, jak również ścianach. Zostały one wyprodukowane szczególnie z myślą o miłośnikach nowoczesnych i przemysłowych styli, które charakteryzują się drobną nutą surowości połączonej z wysoką estetyką i elegancją. Są to estetyczne płytki, które pod względem kolorów i wzorów imitują gładki lub popękany beton. Interesujące wrażenie potęguje chropowata powierzchnia.

Warto zaznaczyć, że płytki zaliczane do linii Nerina Slash są wykonane nie tylko z estetycznych, ale również trwałych materiałów. Są one odporne na różnego rodzaju zarysowania, stłuczenia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie i są łatwe w myciu. Dzięki temu pomieszczenia, którymi są wyłożone, można łatwo utrzymywać w higienicznej czystości. Najważniejsze zastosowania płytek Nerina Slash są pomieszczenia łazienkowe oraz kuchenne utrzymywane w nowoczesnej lub industrialnej stylizacji.

W skład wspomnianej linii wchodzą produkty opoczno nerina slash grey micro oraz inne rodzaje płytek. Każdy może więc bez problemu wybrać produkty o rozmiarach i innych istotnych cechach dopasowanych do konkretnych wymagań z zakresu jakości, estetyki, trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.