Wypad w góry z rodziną

Góry od zawsze był jednym z ulubionych kierunków wyjazdów Polaków. Ponieważ sezon trwa tam tak naprawdę przez okrągły rok, w zależności od naszych upodobań co do spędzania wolnego czasu, każdy mógł na miejscu znaleźć coś dla siebie. Latem i jesienią warto wybrać się na szlaki i przemierzać kilometry, ciesząc się otaczającą przyrodą i pięknem gór. Zimą oraz wczesną wiosną polskie góry stają się mekką dla narciarzy i snowbordzistów, którzy tłumnie przybywają na przykład w Tatry, aby na tamtejszych stokach oddać się białemu szaleństwo.

Bez względu na to, czy na wyjazd wybieramy się samodzielnie, czy też z rodziną lub grupą przyjaciół, zawsze oczekujemy, iż miejsce noclegowe, w którym spędzimy kilka następnych dni będzie komfortowe, wygodne dla wszystkich oraz w stosunkowo bliskiej odległości od miejscowych atrakcji: centrum miejscowości, stoków narciarskich czy też szlaków.
W odpowiedzi na coraz wyższe wymagania Klientów, którzy za cel swoich wyjazdów obierają Zakopane, powstał obiekt, który oferuje gościom luksusowe apartamenty w samym sercu miasta. Apartamenty Sienkiewicza 12 znajdują się w odległości 500 metrów od Krupówek, w okolicy wolnej od zabudowy. W pobliżu obiektu znajduje się Park Wodny, który będzie doskonałym urozmaiceniem pobytu w Zakopanem. Ponadto w bliskiej odległości od apartamentów znajdują się również sklepy, punkty usługowe jak i miejscowe atrakcje, między innymi kolejka na Gubałówkę.

lotnicze zakopane sienkiewicza

Sam obiekt, którego pełną ofertą możemy poznać pod adresem – apartamenty Zakopane składa się z kilku wysokiej klasy apartamentów, dwu lub trzypokojowych. Każde z mieszkań wykończone jest w wysokim standardzie, z użyciem najlepszej jakości materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Wyposażenie apartamentów, na które składają się meble, doskonale wyposażona kuchnia oraz luksusowa łazienka, zostało specjalnie sprowadzone z zagranicy, między innymi z Anglii. Mieszkania są niezwykle komfortowe, doskonale nadają się na romantyczny pobyt we dwoje, jak również wakacje z rodziną.